Jdi na obsah Jdi na menu
 


17.5. tak po více než půl roce konečně aktualizace. Za tu dobu nebylo co aktualizovat, protože jsme na závody nejezdili a novinek mnoho nebylo. Přes zimu jsme trénovali v hale v Pazuše, což bylo moc fajn, protože všechno bylo zasypané pod hroudama sněhu a nedalo se chodit ani pořádně na procházky. Jinak závody v letošním roce jsme měli zatím dvoje. V Hradci Královém, kde Ricky vyhrál součet -měl 4 čisté běhy a Tobbýsek se taky moc snažil, ale diskvalifikace a chybky se vloudily. Minulý víkend jsme se zůčastnili MR KŘÍŽENCŮ, a Rickoušek ho vyhrál !!! Byl moc šikovnej :) Tobbyk byl taky šikovnej, ale je to ještě takovej ťunťa a pořád jen skáče a skáče a pak si všimne, že jsem ho naváděla jinam..no začátky jsou těžké :)) Do konce června se chystáme na kvalifikačky na IMCU nebo EO, tak uvidíme jak to dopadne :))... 18.6.mám  závěrečky v autoškole, tak snad je dám na poprvé a bude moc jezdit na závody :))

 

2009

30.9. MR mládeže je (ne)úspěšně za námi. Na poslední chvíli jsem si zajistila odvoz a moc za to děkuji Novotným :-) Počasí krásně vyšlo a závody mohly začít hrou od Petra Dostála, Rickynek krásně rychle zaběhl a umístil se na 1.místě s postupovkou 8,22 m/s ( trať měřila 100 metrů a obsahovala 12 skokových překážek). Jako druhý běh následovalo agility družstev. První z družstva šla na start Anča Vaculíková s Amy, která se bohužel diskla, jako druhá jsem na start vyrazila já s Rickym a doběhli jsme s jednou shozenou laťkou a zonou na kladině, po mě přišli na start Verča polášková s Axíkem a pak Slávka, která doběhla běh, ale Verča se bohužel diskla. Závěrečným během sobotního dne byl jumping jednotlivců od Jiřinky Strnadové, trať měla celkem dost stahovaček, Ricky shodil 2 laťky :/ a umístili jsme se na 10.místě. V neděli hra nebyla, začínalo se jumpem družstev, tentokrát jsme doběhli všichni 4, s trochou chybiček. Závěr mého posledního MRML byl open jednotlivců, který nám postavil Tonda Diviš. Trať byla dost složitá, diskvalifikovali jsme se na 6 překážce kde si Rikča místo tunelu vybral kladinu. Mistrem mládeže juniorů se pro rok 2009 stala ve small Slávka Podmolová, v mediu Andrea Valentová a v large kralovala Lucka Konečná. Závody jak organizačně tak atmosférou proběhli skvěle, povrch byl úžasně rovný, akorát sobotní dvouhodinové čekání na oběd bylo malinké znepříjemnění :D :)

25.8. Konečně mám po měsíci doma počítač z opravny..takže něco málo z novinek...Doplnila jsem výsledky ze závodů k Rickymu ZDE a k Tobbymu ZDE. Tobbýsek je ostříhanej a Rickymu bylo krásných 5 let :) Zítra odjíždíme na MR mládeže tak držte palce :)

 

16.8. Přidány výsledky ze závodů v Žamberku k Rickymu ZDE  Povídání ze závodů ZDE  A ještě jsem změnila fotky na úvodní straně. Fotky z úvodní strany jsou přesunuty ZDE a Nové fotky jsou ze závodů v Žamberku od Michala Nováka- moc mu děkujeme :-)

9.8. Dnes jsme přijeli ze super závodů v Opatovicích nad Labem. Po hrozných bězích, které Tobby předvedl na konci června ve Dvoře-útěky z parkuru, vůbec si mě nevšímal atd...musím říct, že mi udělal neskutečnou radost...všechny běhy makal jak mohl, celou dobu si mě všímal mimo prvního běhu jeho pozornost byla jenom na překážkách..doběhl sice 1 běh z 6, ale to vůbec nevadí, diskl se vždycky jen tím, že skočil jinou překážku a ne jako ve Dvoře, že utekl nebo měl 3 odmítačky...v Opatovicích neoběhl ani jednu překážku ! což mě moc potěšilo, že všechny pasáže parkuru zvládl. Tak jsme se hnedka nahlásili na intenzivku s Luckou Součkovou na říjen-jenom s Tobbym, Rikču nechám doma, abych se Tobbkovi mohla plně věnovat :) Rickynek v Opatovicích běhal taky celkem hezky, akorát chybičky se vloudily a jeden běh jsem s ním musela odejít z parkuru-byl úplně mimo. Další novinka je, že jsme pozměnili kabátek našim stránkám :) zrušili nějaké rubriky a nějaké věci přidali :) Článeček ze závodů naleznete ZDE ( mimochodem nová rubrika :-) )

4.8. omlouvám se za dlouhou neaktualizaci, ale bohužel vůbec nestíhám...Tak alespoň nějaké info...na závodech ve Dvoře Králové se Rickynek umístil v jumpu na 2.místě jinak doběhl mimo jednoho běhu všech 6..a umisťoval se vždy okolo 4-5 místa, vpřesné výsledky bohužel nemáme zapsané.Tobbyk se diskl, kde se dalo. Dále jsme byla v Maďarsku na MEJ a Ricky doběhl všechny běhy jak v jednotlivcích tak v družstvech. Po prvním dnu jsme byli v jednotlivcích umístění až někde vzadu, protože jsme měli 1 odmítnutí a ve druhém běhu jednotlivců jsme taky měli odmítačku takže celkově jsme se umístili na 15.místě. Ve družstvech jsme byli po prvním dnu na 2.místě a Ricky zaběhl opravdu nádherný běh a myslím se, že můžu říct, že to byl nejlepší běh v jeho životě ! neudělal jediný oblouk a měl supr čas. V druhém běhu družstev běžel taky krásně ale bohužel 2 členové družstva se diskly= což pro nás znamenalo, že už není šance na umístění. Teď o víkendu se chystáme na závody do Opatovic nad Labem, kde bude závodit zase i Tobbyk :)

  

8.6. Přidány výsledky ze závodů v Kyjích 6.+7.6. k Rickymu ZDE

24.5. Přidány výsledky ze včerejších závodů v Lysé nad Labem a taky jsem přidala opožděně výsledky ze závodů v Sezemicích a Praze-Letňanech-pouze k Rickymu, Tobbyk nezávodil...:)

 27.4. Takže, novinek je hned několik...o víkendu jsme se zúčastnili kvalifikačních závodů juniorů, kde jsme byli nominováni na MEJ do Maďarska !! Výsledky běhů najdete ZDE stejně jako Rickyho výsledky z Ostravského Zonovkáře z minulého víkendu...Tobbyho výsledky ze Zonovkáře naleznete ZDE..A jedna ze špatnějších novinek je, že Ricky má vážný zánět spojivek, takže musíme kapat do očí kapičky...Smazala jsme sekci trénink a do odkazů jsme přidala stránky Barči Šťouračové...

 

 

17.4. Přidána nová videa...3 videa Tobbyho a jedno Rickyho  z výměnného tréninku+mini závod  nás na cvičáku. ZDE

29.3. Včera jsme přijeli ze závodů v Praze-Kyjích....Výsledky Tobbyho najdete ZDE a Rickyho ZDE nebo v odkaze úspěchy :-)

 27.3. O Rickynkovi je článek ve psích sportech :) (4/2009)   :)

8.2. přidala jsem pár fotek Tobbyho prohlédnout si je můžete ZDE...  + je změněna fotka v sekci o paničce :-) ZDE

20.2. Změny v sekci o paničce :-)

Máme změněnou celou úvodní stranu a přidala jsem pozvánku na naše závody :)

 

17.2. vytvořila jsem video složené pouze z fotek Rickyho, Tobbyho a také fotky z MEJ podívat se můžete ZDE

Přidán přehlednější plán akcí na rok 2009 ZDE

Tobby je opět nemocný, více si můžete přečíst ZDE

25.1. napsala jsem takové shrnutí uplynulého roku 2008. Přečíst si ho můžete na úvodní straně dole (rok2008) nebo  zde

                                                                         2008

29.12. Přidán příspěvek ze sobotního tréninku  (27.12) do sekce TRÉNINK  a přidala jsem tam i parkur, ale bohužel není moc v dobré kvalitě :( Jinak na našem cvičáku je vyhlášena karanténa ( nejspíš se tam vyskytla nějaká nemoc) a nemůžeme na trénink do odvolání...

23.12. Dnes byl Ricky na poslední kontrole a vše je v naprostém pořádku

11.12. Jedna špatná zpráva..Ricky je pokousaný od ovčáka..ma prokouslou břišní stěnu a 6 stehů...21.12. jdeme na jejich odstranění...

29.11. Tobbyk je ostříhaný...má nový zimní sestřih :-)

16.11.doplněn plán akcí na r.2009...jelikož byl schálen nový systém kvalifikace na MR, tak z mého původního plánu..objezdit méně závodů ( protože mám ted na závody 2pejsky, tak by to bylo velmi finančně náročné) nám ted nezbývá nic jiného, než si jich nahlásit víc, aychom na to MR vůbec mohli...tento systém výběru mi přijde naprosto nesmyslný

2.11. Máme nové LOGO...vytvořila nám ho A.Grygarová a moooc jí děkujeme :) (pejsanci.dvk.cz)

31.10. Nové video !!!!! Ale bohužel jen Rickyho..Od Lindy a Giny (hacice.gina.sblog.cz)

31.10. Konečně mám program na tvorbu parkurů..jupííí hned jsem založila novou rubriku parkury..jsou tam zatím jen parkury z MEJ , kde jsme byli závodit v červenci 2008 +pridala jsem povídání o závodech v Praze-kyjích (na úvodní straně-rubrika ze závodů)

29.10. přidány výsledky k Rickymu i Tobbymu ze závodů v Praze-Kyjích 28.10.

28.10. založena nová rubrika NEW FOTEČKY NEW...najdete tam pár odkazů na moje fotoalba( fotky jsem nefotila já..později dodám autora)...Jinak jsem dnes přijela ze závodů v Praze-Kyjí...Tobbyk byl na svém druhém přeměření a tentokrát mu bylo naměřeno 36 cm takže medium, zaběhli jsme ale zkoušku MA1 bez chyby na 3.místo, takže super..mini článeček ze závodů dodám později :)

26.10. Konečně se mi dostali do rukou fotky z třebovské stopy...vložila jsem je na úvodní stranu :) Jinak se připravujeme na naše druhé závody s Tobbykem které se už blíží (28.10.-Kyje) tak uvidíme jestli zůstaneme ve small nebo to bude medium :)

23.10. Přidány výsledky ze závodů v Letohradě k Rickymu ai k Tobbykovi :)

21.10. Tobbyk na svých prvních of.závodech splnil zkoušku A1 a je nakonec v kategorii SMALL, čeká se jen na další přeměření, jelikož má 34,5cm a je hraniční...tak uvidíme :P přidán příspěvek ZE ZÁVODŮ..který najdete na    ÚVODNÍ STRANĚ !!!

13.10. Nový design :) nová úvodní fotka :) trochu změněné logo :)

6.10. Přidánnoý příspěvěk..kamarádi

5.10. Nový příspěvěk Trénink+Fotky..doplněny úspěchy Rickyho i Tobbyho a nakonec upraven plán akcí

4.10. s Rickym jsem necvičila rok poslušnost..a je to až neuvěřitelné, ale vyhrál závode podle ZZO s 55 body :)

22.9. přidala jsem příspěvek TRÉNINK...a rubriku ZE ZÁVODŮ...

14.9. Konečně jsem jakž takž dodělala tyto stránky :)

Obrazek

Obrazek