Jdi na obsah Jdi na menu
 


Shrnutí roku 2008:

Rok 2008 byl podle mého velice úspěšný . Přez zimu 2007 až do února 2008 jsem měla brigádu v cukrárně , kde jsem si vydělala na pár závodů. Závodit jsme začali v březnu a rozhodla jsem se, že začnu neoficiálními závody v Nymburku a Tobbykem i Rickym.

 

Březen:

počet závodů: 2

kde: Nymburk, Třebíč

Březen byl takový spíše tréninkový , protože přez zimu netrénuji.

Duben:

počet závodů: 1

kde: Ostrava

Na duben jsme si vypsali pouze jedny závody a to Ostravského zonovkáře. Musím tyto závody velice pochválit-organizace, parkury, rozhodčí, pořadatelé, prostě závody, na které vždycky ráda pojedu. Na závodech jsme obdrželi cenu od rozhodčích Romana Lukáče a Alice Glocknerové. Také jsme v dubnu měli na cvičáku super trénink s Martinou Kučerovou .

Květen:

počet závodů: 4

kde: Svratouch, Havlovice, Blansko, Kyje

První víkend v květnu jsme se zúčastnili našich prvních kvalifikaček na MEJ a dobře jsme udělali. S Rickynkem jsme skončili na 2.místě, tudíž nás čekala cesta do Italské Monzi. Hned další závody v témže měsíci byli opět kvalifikačky, ale na IMCA. Tam senám moc nedařilo a druhého kola jsme se už ani nezúčastnili.Také jsme si zařadili i neoficiální závody v Blansku hlavně kvůli Tobbymu. Závěrečný víkend v květnu jsme ztrávili na Hloubětínském cvičáku v Praze-Kyjích na MR kříženců. Ricky se po prvním běhu umístil na 2.místě, ale v dalším běhu jsem mu to zkazila a špatně ho navedla do slalomu. Celkově jsme byli 7.

Červen:

počet závodů:2

kde: Dvůr Králové, Kostelec nad Orlicí

Červen byl úspěšným měsícem. Jeli jsme do Dvora Králové na MR východních čech. Tyto závody patří také k mým oblíbeným, stejně jako Ostravské. Rickoušek předvedl 4 čisté, rychlé běhy a tak jsme se stali Mistři východních čech :-)Týden před tím se měli konat druhé kvalifikačky do repre, ale místo nich jsme jeli do Kostelce, Kde Ricky vyběhal třetí A3 zk, aby jsme první rok obhájili A3 kartu.

Červenec:

počet závodů: 2

kde: Monza, Blansko

Na tento měsíc budu dlouho a ráda vzpomínat. Naše první MEJ a zárověn závody v zahraničí. Rickynek byl úžasnej. Našemu družstvu pomohl dvěmi čistými běhy ke druhému místu. V jednotlivcích jsme po jumpu zkončili na 6. místě, ale bohužel open nám přinesl disk. Bylo to tam super-vidět jak běhají závodníci z jiných zemí, prostě celková atmosféra byla super. Ke konsi měsíce jsme si opět zajeli do Blanska s Tobbykem na neof.závody.

Srpen:

počet závodů: 4

kde: Žamberk, Horka, Česká Třebová, blansko

Srpen, měsíc, kdy jsme byli na táboře v Žamberku. Na tomto táboře jsme si skvěle zatrénovali a hodně se toho naučili a panem Spolkem, který trénoval kategorii medium. Konec tábora jsme zakončili závody O Pohár Fitmin. Ricky byl v každém běhu druhý. Proběhlo také MR mládeže v Horce nad Moravou, kde se nám příliš nelíbil povrch ( písek a piliny nejspíš). Ve družstvech jsme se stali Mistři mládeže (1.místo) a v jednotlivcích jsme startovali z 2.místa, ale bohužel chybička se vloudila a vynesla nám 5.místo. O víkend později se konaly neoficky u nás na cvičáku a druhý den jsme jeli na neoficky do Blanska.

Září:

počest závodů: 2

kde: Vysoké Mýto, Blansko

Na začátku měsíce jsem se měla zúčastnit MR, ale bohužel jsem onemocněla :-( Jinak jsme byli na skvělých závodech ve Vysokém Mýtě a zase v Blansku.

Říjen:

počet závodů: 3

kde: Letohrad, Lyje

Na závody v Říjnu jsem se velmi těšila, protože Tobbymu byl už rok a půl a mohli jsme vyrazit na první oficiální závody. Byli jsme v Letohradě a Tobby zaběhl zk. SA1 na V. Na dalších v Kyjích byl Tobby naměřen do MA, zkoušku zaběhl opět na V a na třetí místo. Česká nás ještě jedno rozhodující přeměření. Zúčastnila jsem se s Rickym taky jedněch závodů v poslušnosti dle ZZO , který Ricky vyhrál s 55 body.

Listopad+Prosinec

V těchto dvou měsících jsme nezávodili, ale jen odpočívali :-)

 

Obrazek

ObrazekObrazek

Obrazek