Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

19.9. Luková

 Závod Odmítnutí
Chyba
Tr.b.čas
Tr.b.celkem
Postupovka
Pořadí
 Open  0  0 0  0   2
 Jump  0  0  0  0    2
 Tunýlkaření  0 0  0 0  5,49  1

12.+13.9. Žamberk- Mistrovství republiky 

Jednotlivci: Jump-disk

                     Open- disk ( nezůstal na startu, tak jsem ho vrítila zpět)

 Družstva: (Já+Ricky, Barča Sajdoková+Safírka, tým z belgie, bohužel mi nejdou otevřít výsledky tak nevím jmeno :) )

                   Jump- zaběhli jsme čistě

                   Open- 10tr.b

Celkově jsme se ve družstvech umístili kolem 10.místa...podrobné výsledky nevím..

30.8. Česká Třebová (ofic.)

 Závod

 Odmítnutí

 Chyba

 Tr.b.čas

 Tr.b.celkem

 Postupovka

pořadí 

 Jump  0  0  0  0
 Zk.MA3  0  0  0  0  ?  1

29.8. Česká Třebová (neofic.)

 Závod

 Odmítnutí

Chyba 

Tr.b.čas 

Tr.b.celkem 

postupovka 

pořadí 

 Hra  0
 Jump  1  3
 Open  ---  -- disk. 

14.-15.8. Žamberk

 Závod
 Odmítnutí  Chyba  tr.b.čas  tr.b.celkem
 postupovka  pořadí
 Jump Pá  --- --- --- --- --- disk
 Jump so  1 0 0 5 4,60  2.
 Zk. MA3 0 0 0 0  (dodám)   1.
Open 1 1 0 10 (dodám) 3.

 

 

14.-19.7. Gyula, Maďarsko- Mistrovství Evropy Juniorů

Podrobné výdledky bohžel nemám, protože jsem si je nezapsala :-(

Jednotlivci: Jump- 1 odmítnutí

                               Open- 1 odmítnutí

                      V jednotlivcích jsme se celkově umístili na 15.místě se 2 odmítačkama :)

Družstva: Jump- 2.místo ( Rickynek předvedl skvělej čistej, rychlej běh !! Snad jeho první  běh kdy neudělal ani jeden oblouk !! Měl super čas )

                           Open- Ricky zaběhl rychlý běh s jedním odmítnutím, ale bohužel 2 členové družstva se diskly což naše šance na umístění ukončilo.

 

6.+7.6. Praha-Kyje

Velká jarní cena jednotlivců a družstev

rozhodčí: Zdeněk Spolek, Tomík Glabazňa

 Závod odmítnutí
chyba
tr.b.čas
tr.b.celkem
postupovka
pořadí
 Open  --- --- --- --- ---  disk.
 Zk.MA3  0  0  0  0  4,14  2./7
 Jump  0  0 0 0 4,95 1. /20
 Open 0 0 0 0  3,90  1./20
 Zk. MA3  1 1 0 10  4,01  4./ 7
 Jump  0 0 0 0 4,51  4./20

 

V soutěži 4 členných družstev jsme se umístili na krásném 2.místě ( všechny velikostní kategorie-L,M,S dohromady) z 18 družstev !!! ve složení Andrea Pisařiková+Chico, Sandra Křičenská+Sára, Nicol Hortová+Angee a Já s Rickym :)

 

 

23.5. Lysá nad Labem

rozhodčí: A.Glocknerová

 Závod odmítnutí
chyba
tr.b.čas
tr.b.celkme
postupovka
pořadí
 jump  0 0 0 0  4,68  1./19
 Zk.MA3  0  0 0  0  4,47  1./3
 open  --- --- ---  ---  ---  disk

 

 

9.5. Sezemice

rozhodčí: A. Glocknerová

 Závod  odmítnutí chyba
tr.b.čas
tr.b.celkem
postupovka
pořadí
 jump  ---  ---  ---  ---  ---  disk
 Zk.MA3  0 1 0 5  3,95 2./7
 open  1 1 0 10  3,95  6./13

 

 

2.6. Praha-Letňany

rozhodčí: Alff, Grygar

Závody byly v hale a Rickymu se vůbec ale vůbec nechtělo běhat..táákže jsme jeli domů se 3 disk. v kapse :D Na druhý den jsme už nejeli...

 

 

!!!Kvalifikační závody do juniorské reprezentace 25.-26.4. Heroltice!!!

rozhodčí Lenka Pánková

 

Po prvním Rickyho běhu kdy jsme se diskvalifikovali jsem byla dost nejistá, ale Rickynek to hned potom všemi běhy napravil. Jumpy jsme běželi na plno a vyplatilo se, na openy jsem si dávala pozor, ale také jsem Rikču celkem hnala-teda možná spíš naopak Byli jsme nominováni už po 5ti bězích a tudíž jsme poslední běh-open už běžet nemuseli. Doufám, že v Maďarsku neuděláme ostudu :)

 

 Závody  odmítnutí  chyba  tr.b.čas  tr.b.celkem  postupovka  pořadí
 open1 ---
---
---
---
---
disk
 jump 1
 0  0 0
0
4,91
 2./14
 open2  0 0
0
0
3,97
 1./14
 open3  0 1
0
5
 4,13  7./14
 jump2  0 0
0
0
4,41
 1./14


 

 

Ostrava 18.-19.4. rozhodčí-Grygar, Glabazňa

 Závod odmítnutí
chyba
tr.b.čas
tr.b.celkem
postupovka
pořadí
 jump1 1 0 0 5 4,66 11./35
 open1  ---  ---  ---  ---  ---  disk
 open2  0 0 0 0 4,25 3./35
 jump2  0 0 0 0 4,27  5./35
 open3 0 0 0 0 4,23  7./35
 open4  0 0 0 0 4,4..  3./35

 

 

Praha-Kyje 28.3.2009 rozhodčí-Jitka Novotná

 

 Závod  odmítnutí  chyba  tr.b.čas  tr.b.celkem  postupovka  pořadí
 zk.MA3  0  0 0 0 3,96  1.
 zk.MA3 --- --- ---  ---  ---  disk.

 

 

2008

Praha-Kyje 28.10. rozhodčí-A.Glocknerová 

 

 závod odmítnutí  chyba  tr.b.čas  tr.b.celkem  post.  pořadí 
 zk.MA3  0 5(zona-houp)  4,49  4. (6) 
 Jump  ... ... .  ...  ...  ... disk 

 Kdy  Kde  Závod  tr.b.  post.  umístění
 19.10.  Letohrad  Jump  5  4,02  5.   (22)
     Zk.MA3  5  4,??  4.  (7)
     Open  0  4,21  2.   (22)

Obrazek

 

Nejnovější:

 4.10.  Č.Třebová  závod dle ZZO
 55 bodů
 1.místo / 22

                                                 Přivolání                                        9b.

                                                 Ovladatelnost na vodítku          9b.

                                                 sedni,lehni                                    10b.

                                                 odložení za pochodu v leže      10b.

                                                 aport volný                                    7b.

                                                  odložení psa                                10b.

 

 Kdy  Kde  Co  tr.b.  post.  pořadí
 31.8.  Blansko  open  5  ?  2./5
     jump  ...  ...  disk
 13.9.  V. Mýto  Jump  ...  ...  disk
     zk.MA3  5  3,68  5/8
     open  5  4,69  7/21

 

 

Obrazek

 

 Kdy  Kde  Co  tr.b.  post. pořadí 
 23.2.  Třebíč  jump  0  3,97  4
     open  10  ?  12
     zkMA3  10  ?  5
 29.3.  Kyje  MA3  0    2./6
     J      disk
 5.+6.4.  Chvalnov  O  5  4,42  5/31
     MA3  5  4,12  2/3
     J      disk
     O  5  ?  9/32
     MA3      disk
     J  0  4.48  2/32
 19+20.4  Ostrava  O  0  ?  3/31
     MA3  5  ?  2/9
     J  0  ?  3/31
     O  0  ?  5/31
     MA3  5  ?  5/9
     J  0  ?  4/31
 3+4.5  Kvalifik.MEJ  J1  0  ?  2/11
     J2  5  5,11  6/11
    J3 5 4,53 6/11
    O1 0 4,9 1/11
    O2 0 ? 1/11
    O3 0 -- disk
    O4 10 3,59 4/11
10.5. Olomouc MA3 0,89 ? 1/6
    MA3 15 ? 4/6
17+18.5 kvalifik.IMCA J1 10 4,37 12/22
    O1 5 3,99 12/22
    J2 5 4,03 12/22
    O2 1,82 3,77 7/22
    Sekvence 0 4,8 9/13
    J3 0,91 3,85 9/22
    O3 5.26 3,82 12/22
    J4 6,24 4,18 11/22
    O4     disk
25.5. Blansko O 0 ? 1/6
    J 0 ? 1/16
14.6. Slemeno J+O     disk
    MA3 0   1/6
 21+22.6  MR VČ  J1  0  4,34  6/34
    O1  0  4,49  6/34
     MA3  5  4,04  2/9
     J2  0  4,57  1/32
     O2  0  ?  3/32
    MA3     DISK
3-7.7 MEJ Monza !!! Jdružstva 0 ? 2/16
    Odružstva 0 ? 4/16
    Jjednotlivci 0 ? 6/32
    Ojednotlivci     disk
27.7. Blansko open   ? disk
    jump 0 ? 1/21
15+16.8 Žamberk MA3 0 ? 1/8
    J 0 ? 2/20
    O 0 ? 2/20
    MA3 0 ? 2/9
23+24.8 MR mládeže J jednotlivci 0 4,67 2
    O jednotlivci 5 3,57 5
    součet 5   5
    J družstva 0 ? 1
    O družstva 25 ? 2
    součet 25   1
    HRA 0   1